Objednávka

kurz Zahradní TvaroMagie 

vyčarujte si zahradu k obrazu svému

varianta ZÁKLAD

Dokončete objednávku ZDE:

 • ANO, souhlasím, že při budování zahrady je potřeba začít SPRÁVNÝM TVAREM
  Jen když využijete svůj zahradní prostor na maximum a dáte mu tvar, který mu bude lichotit, zahrada vám bude dělat radost celoročně a bude vás opečovávat.
 • ANO, souhlasím, že se zúčastním online kurzu Zahradní Tvaromagie
  Díky Zahradní Tvaromagii se naučíte, jak fungují tvary v zahradě, jak ovlivňují vnímání zahrady a jak je při vymýšlení zahrady používat, aby jste si vykouzlili svou vysněnou zahradu.
 • ANO, souhlasím, že ke kurzu získám BONUS
  Checklist: Co chci a potřebuji na své zahradě.
 • ANO, vím, že tato nabídka je časově omezená a platí už jen
 • ANO, JDU do TOHO!
  CHCI mít KONEČNĚ krásnou ZAHRADU, kde budu odpočívat, bavit se s přáteli nebo si hrát s dětmi.

Realizátorka snů o KRÁSNÉ ZAHRADĚ a průvodkyně po cestě k jejich splnění.

Míša Nemuchovská

Dobrý večer Míšo, wauuuuuu, celý den jsem se těšila a návrh naprosto předčil moje očekávání. Jsem nadšená :-). Nádhera, nádhera, nádhera. Nikdy bych to takto nevymyslela......měla jsem mozek zaseknutý na to, jak to teď je. Nikdy jsem nevěřila, že z mého 20 úhelníkového 😀 trávníků jde udělat nějaký tvar. :-):-):-):-):-) Jsem moc šťastná, že jsem vás oslovila. Strašně moc děkuji Olina
Olina Sládková
Se zahradou ve tvaru dlouhé nudle jsem si vůbec neuměla poradit, tak jsem hledala nápady na internetu a našla stránky Míši Nemuchovské, kterou jsem poprosila o radu. Poslala mi několik videí a poradila mi, jak by se zahrada mohla navrhnout. Moc mi tím pomohla, najednou už koncept zahrady pro mne nebyl neřešitelný, noční můra zmizela a já se s radostí pustila do plnění svého snu. Míšu za tento milý a vstřícný přístup k nám, začínajícím zahradníkům moc chválím, tleskám jí a vám všem její stránky vřele doporučuju, jsou srozumitelné a plné výborných nápadů. Díky, Míšo!
Radka Brandová