8 kroků k úžasné zahradě

kniha ke stažení

Už máte svou vysněnou zahradu?
Vypadá vaše zahrada jako z časopisu?
Máte zahradu, jakou jste vždycky chtěli - úžasnou?
Ne?
Jak to?

Budu hádat:

  • Netroufáte si na to
  • Zdá se Vám to těžké
  • Nemáte dostatek zkušeností a informací
  • Nemáte čas studovat příručky a knížky o zahradním designu a na webu nic není
  • A nechce se Vám ani platit za služby zahradního architekta
  • Raději byste sami přiložili ruku k dílu a udělali si vše podle vlastních představ, zdarma a měli z toho dobrý pocit!

Tak prima, mám pro vás řešení!

Stáhněte si návod, jak si navrhnout svou vysněnou zahradu:

Objevte 8 principů, které stačí dodržet k tomu, abyste si ze své zahrady udělali

  • své místo snů,
  • úžasnou zahradu,
  • přesně podle vašich představ
  • bez nutnosti platit za služby zahradního architekta.
Míšo, musím moc poděkovat za všechny e-booky i databázi, je to úžasné. Už už jsem se chystala objednat projekt u zahradního architekta, jako že to prostě sama nedám a ejhle, vyskočily na mě vaše stránky, v pravou chvíli. Stejně jsem tak nějak cítila, že bych do toho pořád chtěla architektovi kecat a udělat si to po svém, takhle to sice nebude tak rychle, jako od architekta, ale zato to bude moje. A se všemi radami a tipy od vás už mám pocit, že to zvládnu.
Kateřina Machová
Dobrý den paní Nemuchovská, chci Vám poděkovat za vytvoření úžasného návodu. Musela jsem se naprosto ztotožnit s Vaším popisem pokusů a desítek hodin hledání informací při budování vlastní zahrady. Po přečtení Vaší publikace jsem zajásala a vzápětí opět sklesla nad současným stavem našeho pozemku a zahrady a říkala jsem si, že nemohu Vaši optiku volných ploch do tak roztříštěné plochy a již vzrostlých rostlin napasovat. A pak jsem si k tomu sedla a celý víkend jsem kreslila a kreslila a ono to zafungovalo. Málokdy reaguji na články apod., ale Vaše práce mi udělala nesmírnou radost a konečně se mi ulevilo, protože chápu, co se zahradou udělat. Konečně to vidím.
Věra Šulcová

V ebooku se dozvíte,

jak si navrhnout zahradu, kde začít, jaké principy musíte při tom dodržet, jaké triky použít, abyste vytvořili dokonalý prostor pro relaxaci, zábavu a potěšení všech smyslů.

Zjistíte,

že stačí jen dodržet pár rad a postupů a můžete si vy sami, podle svých představ a bez zbytečných výdajů navrhnout svou zahradu snů.

Z dvorku,

který teď slouží třeba jako odkládací plocha pro přebytečné věci, nebo naopak vám neslouží vůbec, můžete udělat venkovní místnost, kde budete trávit celé léto.

Ze zahrady,

která vás teď obtěžuje množstvím práce, kterou neustále vyžaduje, jako plení záhonků, sekání trávy nebo hrabání listí, můžete udělat zahradu téměř bezúdržbovou.

Z předzahrádky,

kde teď je jen trávník a parkovací stání, si můžete vytvořit nádherné místo, které Vás bude vítat při každém návratu svou barevností, vůní nebo dokonalostí.
Se zahradou ve tvaru dlouhé nudle jsem si vůbec neuměla poradit, tak jsem hledala nápady na internetu a našla stránky paní Míši Nemuchovské, kterou jsem poprosila o radu. Poslala mi pár videí a poradila mi, jak by se zahrada mohla navrhnout. Moc mi tím pomohla, najednou už koncept zahrady pro mne nebyl neřešitelný, noční můra zmizela a já se s radostí pustila do plnění svého snu. Míšu za tento milý a vstřícný přístup k nám, začínajícím zahradníkům moc chválím, tleskám jí a vám všem její stránky vřele doporučuju, jsou srozumitelné a plné výborných nápadů. Díky, Míšo!
Radka Brandovámajitelka zahrady u jezera
Dobrý den, Míšo, chci vám poděkovat za váš web. Už dlouho jsem nebyla z žádných stránek tak nadšená, jako právě z těch vašich. A váš e-book zdarma je naprosto senzační. Ještě bych potřebovala napumpovat do sebe tu fantazii.
Radana Doleželovámajitelka zahrady s výhledem na louku

Okouzlující vzhled zahrady NENÍ o PENĚZÍCH.

I s malým rozpočtem lze dělat kouzla.

Stačí jen znát základní triky a s minimálním zásahem ZMĚNÍTE SVOU ZAHRADU k nepoznání ... myslím tím samozřejmě k lepšímu!

Nedaří se Vám pořád zvelebit ten svůj zahradní prostor?

Chcete mít konečně krásnou zahradu?

Stačí jen objednat a zaplatit

A do Vaší emailové schránky přistane odkaz na stažení této knihy.

!!!  Kdyby mail dlouho nepřicházel, zkontrolujte si, prosím, i složku SPAM nebo HROMADNÉ!!!

A kolik zaplatíte?

Cena je 198 Kč.

Stále váháte? Chápu Vás.

Proto dávám na knihu garanci spokojenosti.

Když do 30 dní od zakoupení knihy zjistíte, že není pro Vás, že z ní nic pro svou zahradu nevyužijete, že Vám nic nového nepřinesla, vrátím Vám bez dalších otázek peníze. 

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni.