KUDY dál po minikurzu Elixír

Minikurz Elixír pro krásnou zahradu skončil. Co teď?

1. krok

Přidejte se do společné FB skupiny
Tvoříme si zahradu snů

Je to ZDARMA.

Pro další inspiraci se můžete přidat do společné facebookové skupinky, kde jsou lidé stejně naladění jako vy. Můžete se tam ptát ostatních a navzájem si radit a inspirovat se.  Přístup do skupiny je zdarma, jen vyplníte vstupní otázky a můžete diskutovat.

2. krok

Možná jste minikurz Elixír pro krásnou zahradu nestihli nebo jste nestihli všechny lekce. Anebo vám přišly lekce tak zajímavé, že byste se k nim rádi dostali i později. Anebo jste všechno stihli a chcete víc.

Tady je rozcestník, který vás nasměruje.

Záznam z minikurzu Elixír pro krásnou zahradu

Pořiďte si přístup k záznamu celého minikurzu. Můžete se ke všem informacím vracet opakovaně. 

Minikurz byl původně 3denní, ale nakonec jste mohli čerpat informace v průběhu celých 9 dní. Měly jsme 2 zahřívací lekce, 3 hlavní lekce, i bonusová vysílání. Ke všemu teď budete mít přístup napořád.

Vy jako účastníci minikurzu máte možnost pořídit si záznam za nižší cenus přístupem napořád.

Teď za cenu

 

2950 Kč

 

850 Kč

Kurz
Kytkověda pro laiky

V kurzu si s mou pomocí vyberete a nakombinujete ty správné rostliny pro vaše záhony tak, aby zdobily celoročně a přitom byly nenáročné na údržbu.

Hezky krok za krokem si vymyslíte osazovací plán pro svoje záhony a pak si je podle předem připraveného seznamu lehce nakoupíte a zasadíte.

Takto osázené záhony budou zahradu zdobit celoročně a ne jen když kytky kvetou. Budou vám dělat radost a vy se přitom jejich údržbou neudřete.

Teď si kurz můžete ještě pořídit za výhodnější předprodejní cenu.

Přístup do FB skupiny 2023 pro absolventy Kytkovědy

Byli jste dřív v Kytkovědě a rádi byste si to zopakovali spolu s novými studenty? Můžete se přidat do do FB skupiny a jít zároveň s námi. Přístup do kurzu už máte.

Teď si můžete pořídit přístup do aktuální diskusní skupiny, doladit si osazovací plán a ptát se na to, co vám ještě vrtá hlavou.

POUZE pro ABSOLVENTY předchozích ročníků Kytkovědy

Cena je teď

 

990 Kč