Objednávka

kurz Zahradní TvaroMagie 

vyčarujte si zahradu k obrazu svému

Vstupem do kurzu získáte

 • 5 hlavních lekcí k vytvoření návrhu vaší vysněné zahrady
  Díky splnění úkolu v každé lekci, budete mít na konci 5. lekce vytvořený návrh, plán své budoucí krásné zahrady s pokojíčky a tajemnými kouty.
 • Lekce 1 - Začni tvarem
  Ujasníte si, co od zahrady očekáváte a zjistíte, co vám váš zahradní prostor nabízí. Vytvoříte si přesný plánek zahrady, tak jak vypadá teď a dozvíte se, jak různé tvary působí na naše vnímání a jak jde díky nim v zahradě "kouzlit".
 • Lekce 2 - Najdi to nejlepší pro svou zahradu
  Objevíte, jak díky jednoduchým geometrickým tvarům můžeme zásadně změnit to, jak se v zahradě cítíme. Dozvíte se, jak používat rovné linie a oblé křivky. Zjistíte, které tvary vaší zahradě nejvíc sluší, a jak je použít, abyste prostor využili na maximum.
 • Lekce 3 - Vytvoř v zahradě pohyb, pokojíčky a zákoutí
  Dozvíte se, jak udělat zahradu zajímavou či tajemnou, jak se tvoří tajemná zákoutí a pokojíčky. Zjistíte, jak vnést do zahrady dynamiku pomocí tzv. "pohybu". Dozvíte se, co jsou to pohledové linie a body zájmu, které způsobí, že se vám zahrada neomrzí. Naučíte se, jak a kudy vést cestičky.
 • Lekce 4 - Zaměř se na detaily, zjednodušuj a opakuj
  Naučíte se využít zajímavé detaily, díky kterým bude vaše zahrada jedinečná. Objevíte, že opakováním prvků dosáhnete toho, že zahrada bude velmi příjemným a útulným místem. Zjistíte, že v jednoduchosti je krása a že nejlepší řešení je většinou to nejjednodušší.
 • Lekce 5 - Pohraj si s materiálem
  Objevíte, jaké triky a kouzla jde dělat se stavebním materiálem v zahradě. Zjistíte, jak vybírat materiál, abyste si vytvořili zahradu ve venkovském, moderním či jiném stylu. Naučíte se, jak díky materiálu zvětšit, zútulnit nebo ozvláštnit prostor.
 • 5 bonusů, které vám plánování krásného a harmonického prostoru zahrady velmi usnadní
  videonávody, PDF ke stažení, šablony atd.
 • BONUS 1 - Videonávody, jak si správně změřit a zakreslit zahradu
  Nejdůležitější věc, kterou je potřeba mít správně, je dobře zakreslit skutečnou velikost a tvar zahrady. Budete mít jistotu, že co si navrhnete, budete moct jednoduše přenést do skutečnosti.
 • BONUS 2 - Checklist Co chci a potřebuji na zahradě
  Dotazník, díky kterému si uděláte představu, co všechno potřebujete do zahrady dostat. Soubor je ke stažení ve formátu PDF.
 • BONUS 3 - Užitečná čísla při navrhování zahrady
  Dostanete přehledně informace o rozměrech schodů, cestiček, pergol, vyvýšených zídek, vestavěných laviček apod. Soubor je ke stažení ve formátu PDF.
 • BONUS 4 - Vodítko designéra
  Získáte přehledný soupis pravidel, na co se soustředit a čemu se při navrhování zahrady vyhnout. Soubor je ke stažení ve formátu PDF.
 • BONUS 5 - Šablony s náčrtky, jak rozvrhnout zahrady různých tvarů.
  Díky šablonám budete vědět, jak rozvrhnout plochu, jak nejlíp rozmístit prvky ve Vaší zahradě ... ať je úzká nebo široká, příliš malá nebo podivného tvaru atd.
 • Přístup do uzavřené diskusní skupiny
  Budete se moct radit, povzbuzovat, inspirovat a motivovat v uzavřené skupině, kde je vždycky skvělá atmosféra.

Dnes můžete získat přístup ke kurzu se všemi bonusy jen za

9 800 Kč / 402 Eur

3 950 Kč

4 250 Kč / 176 Eur

4 950 Kč / 204 Eur

5 450 Kč / 222 Eur

Kurzem už prošlo 0 lidí.
 • ANO, souhlasím, že při budování zahrady je potřeba začít SPRÁVNÝM TVAREM
  Jen když využijete svůj zahradní prostor na maximum a dáte mu tvar, který mu bude lichotit, zahrada vám bude dělat radost celoročně a bude vás opečovávat.
 • ANO, souhlasím, že se zúčastním kurzu Zahradní Tvaromagie
  Díky Zahradní Tvaromagii se naučíte, jak fungují tvary v zahradě, jak ovlivňují vnímání zahrady a jak je při vymýšlení zahrady používat, aby jste si vykouzlili svou vysněnou zahradu.
 • ANO, souhlasím, že ke kurzu získám 5 BONUSŮ vč. šablon, jak rozvrhnout zahrady různých tvarů
  Tyto bonusy vám ještě víc usnadní navrhování a tvarování vaší zahrady.
 • Ano, beru na vědomí, že kurz začíná hned po zaplacení
  Jakmile dorazí platba, můžete hned s kurzem začít.Do emailové schránky vám dorazí potvrzení o platbě, přístupové údaje do kurzu a zpráva, že je pro vás otevřená první lekce.
 • ANO, vím, že tato nabídka je časově omezená a platí jen do začátku kurzu a to je:
 • ANO, JDU do TOHO!
  CHCI mít KONEČNĚ krásnou ZAHRADU, kde budu odpočívat, bavit se s přáteli nebo si hrát s dětmi.

Dokončete objednávku ZDE:

Realizátorka snů o KRÁSNÉ ZAHRADĚ a průvodkyně po cestě k jejich splnění.

Míša Nemuchovská

Dobrý večer Míšo, wauuuuuu, celý den jsem se těšila a návrh naprosto předčil moje očekávání. Jsem nadšená :-). Nádhera, nádhera, nádhera. Měla jsem mozek zaseknutý na to, jak to teď je. Nikdy jsem nevěřila, že z mého 20 úhelníkového trávníku jde udělat nějaký tvar. 🙂 Jsem moc šťastná, že jsem vás oslovila.
Olina Sládková
Se zahradou ve tvaru dlouhé nudle jsem si vůbec neuměla poradit, tak jsem hledala nápady na internetu a našla stránky Míši Nemuchovské, kterou jsem poprosila o radu. Poslala mi několik videí a poradila mi, jak by se zahrada mohla navrhnout. Moc mi tím pomohla, najednou už koncept zahrady pro mne nebyl neřešitelný, noční můra zmizela a já se s radostí pustila do plnění svého snu.
Radka Brandová