Objednávka

Dokončete objednávku ZDE:   

 • ANO, souhlasím, že od 21.4.2021 se zúčastním Zahradní Výzvy 9+1
  Díky 9 týdnům plným akčních kroků a informací si vylepšíte zahradu ve velmi krátkém čase.
 • ANO, souhlasím, že do toho dám maximum času a energie
  Díky tomu, že dáte na deset týdnů prioritu své zahradě, bude na konci Vaše zahrada o 100% krásnější, zajímavější a útulnější.
 • ANO, souhlasím, že ke kurzu získám BONUS
  ebook Jak udělat dokonalý prostor z už fungující zahrady
 • ANO, vím, že tato nabídka je časově omezená a platí už jen
 • ANO, JDU do TOHO!
  CHCI mít KONEČNĚ krásnou ZAHRADU, kde budu odpočívat, bavit se s přáteli nebo si hrát s dětmi.

Realizátorka snů o KRÁSNÉ ZAHRADĚ a průvodkyně na cestě k jejich splnění.

Míša Nemuchovská

Milá Míšo, díky za výzvu. Máme díky ní motivaci udělat v krátkém čase hodně práce 🙂 Mám obrovskou radost, že výzva ještě neskončila 😊 Teď po deštích šlo rýt i s miminkem na zádech 😍 Zapojila se téměř celá rodina, více rukou, více hlav, více nápadů, sdílená radost, větší radost a díky tomu všemu se zrealizoval zas kousek našeho snu 🙂 Míšo, jsem tak šťastná, ze vás mám! Díky vám se mi plní můj sen! Jste skvělá!
Anna Pipalovámajitelka zahrady a maminka 5 měsíční dcerky
Dobrý večer Míšo, wauuuuuu, celý den jsem se těšila a návrh naprosto předčil moje očekávání. Jsem nadšená :-). Nádhera, nádhera, nádhera. Nikdy bych to takto nevymyslela......měla jsem mozek zaseknutý na to, jak to teď je. Nikdy jsem nevěřila, že z mého 20 úhelníkového 😀 trávníků jde udělat nějaký tvar. :-):-):-):-):-) Jsem moc šťastná, že jsem vás oslovila. Strašně moc děkuji
Olina Sládková
Se zahradou ve tvaru dlouhé nudle jsem si vůbec neuměla poradit, tak jsem hledala nápady na internetu a našla stránky Míši Nemuchovské, kterou jsem poprosila o radu. Poslala mi několik videí a poradila mi, jak by se zahrada mohla navrhnout. Moc mi tím pomohla, najednou už koncept zahrady pro mne nebyl neřešitelný, noční můra zmizela a já se s radostí pustila do plnění svého snu. Všem její stránky vřele doporučuju, jsou srozumitelné a plné výborných nápadů. Díky, Míšo!
Radka Brandová