Objednávka

kurz Zahradní TvaroMagie 

vyčarujte si zahradu k obrazu svému

Dokončete objednávku ZDE:

 • ANO, souhlasím, že při budování zahrady je potřeba začít SPRÁVNÝM TVAREM
  Jen když využijete svůj zahradní prostor na maximum a dáte mu tvar, který mu bude lichotit, zahrada vám bude dělat radost celoročně a bude vás opečovávat.
 • ANO, souhlasím, že se zúčastním kurzu Zahradní Tvaromagie
  Díky Zahradní Tvaromagii se naučíte, jak fungují tvary v zahradě, jak ovlivňují vnímání zahrady a jak je při vymýšlení zahrady používat, aby jste si vykouzlili svou vysněnou zahradu.
 • ANO, souhlasím, že ke kurzu získám 5 BONUSŮ vč. šablon, jak rozvrhnout zahrady různých tvarů
  Tyto bonusy vám ještě víc usnadní navrhování a tvarování vaší zahrady.
 • Ano, beru na vědomí, že kurz začíná 11.1.2023
  Do té doby stejně nemáte moc myšlenek na zahradu. A po Vánocích se společně vrhneme na vymýšlení návrhu Vaší vysněné zahrady. Abyste na jaře hned mohli jít a své plány realizovat.
 • ANO, vím, že tato nabídka je časově omezená a platí už jen
 • ANO, JDU do TOHO!
  CHCI mít KONEČNĚ krásnou ZAHRADU, kde budu odpočívat, bavit se s přáteli nebo si hrát s dětmi.

Realizátorka snů o KRÁSNÉ ZAHRADĚ a průvodkyně po cestě k jejich splnění.

Míša Nemuchovská

Dobrý večer Míšo, wauuuuuu, celý den jsem se těšila a návrh naprosto předčil moje očekávání. Jsem nadšená :-). Nádhera, nádhera, nádhera. Měla jsem mozek zaseknutý na to, jak to teď je. Nikdy jsem nevěřila, že z mého 20 úhelníkového trávníku jde udělat nějaký tvar. 🙂 Jsem moc šťastná, že jsem vás oslovila.
Olina Sládková
Se zahradou ve tvaru dlouhé nudle jsem si vůbec neuměla poradit, tak jsem hledala nápady na internetu a našla stránky Míši Nemuchovské, kterou jsem poprosila o radu. Poslala mi několik videí a poradila mi, jak by se zahrada mohla navrhnout. Moc mi tím pomohla, najednou už koncept zahrady pro mne nebyl neřešitelný, noční můra zmizela a já se s radostí pustila do plnění svého snu.
Radka Brandová